از بین بردن چین و چروک های صورت

از بین بردن چین و چروک های صورت

از بین بردن چین و چروک های صورت

با افزایش سن چین و چروک هایی بروی پوست صورت بدلیل از دست دادن الاستین و فیبرهای کلاژن که دو عنصر اصلی سازنده ساختار پوست می باشند و در نتیجه آن  پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد ایجاد می شود همچنین یکی دیگر عواملی که می تواند باعث ایجاد چین و چروک هایی بروی پوست صورت شود آسیب های ناشی از نور افتاب می باشد. چین و چروک های ایجاده شده بروی پوست می تواند ظاهر فرد را پیرتر و شکسته تر  نمایش دهد و از زیبایی و جذابیت افراد بکاهد. دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست ومو گزینه های درمانی مختلفی را برای رفع و از بین بردن چین و چروک های صورت ارائه می دهد که در زیر به برخی از ان ها اشاره شده است:

از بین بردن چین و چروک صورت

تزریق بوتاکس

در تزریق بوتاکس از یک نوع سمی استفاده می شود که موجب فلج موقت عضلات می گردد و در نتیجه پیام عصبی عضلات به طور موقت قطع می گردد و عضلات توانایی حرکت خود را از دست می دهند که این امر باعث می شود خطوط ناشی از فعالیت های عضلات از بین رفته و چین و چروک ناشی از انقباض عضلات صاف گردد. مدت اثر تزریق بوتاکس به میزان غلظت تزریق و شدت چین و چروک بستگی دارد ولی بطور کل مدت اثر تزریق بوتاکس حدود 4 تا 7 ماه می باشد. این تزریق دردی را به همراه ندارد زیرا قبل از تزریق به محل مورد نظر بی حسی موضعی تزریق می کنند.

تزریق ژل

ژل ها و یا پر کننده ها از موادی تشکیل شده اند که مشکلی را برای فرد ایجاد نمی کند وبا بافت زیر پوست سازگاری دارند این ژل ها بعد از تزریق در زیر پوست با اضافه کردن حجم باعث برجسته شدن نواحی می شود که، دارای چین و چروک می باشد و در نتیجه باعث می شود چین و چروک های ایجاد شده با سطح پوست هموار شوند و مخفی شوند.

تزریق چربی

برای رفع و از بین بردن چین و چروک های صورت می توان از تزریق چربی استفاده کرد افرادی خواستار این نوع تزریق می باشند که نمی خواهند از مواد مصنوعی برای تزریق در پوست خود استفاده کنند. برای تزریق چربی در ابتدا از نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران ها و سایر نواحی چربی ها گرفته می شوند و پس از تصفیه در محل مورد نظر تزریق می شود.

لایه برداری های شیمیایی

با استفاده از این روش می توان لایه‌های آسیب دیده پوست را برداشت و ظاهر چروک‌ها و خطوط نازک را بهبود داد.

جراحی

یکی از روش های دائمی از بین بردن چین و چروک های صورت جراحی لیفت صورت می باشد که با ایجاد برش هایی، پوست صورت کشیده می شود و در نتیجه چین و چروک های صورت از بین می روند

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظرنظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر متخصص پوست

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

1 × 4 =

Call Now Button