انتخاب لیزر مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن

انتخاب لیزر مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن

انتخاب لیزر مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن

افرادی که خواهان انجام لیزر موهای زائد بدن خود هستند این سوال ذهن آن ها را درگیر کرده است که با استفاده از کدام دستگاه می توانند نتایج بهتری را از لیزر موهای زائد خود دریافت کنند در این مقاله بطور کامل به این سوال پاسخ داده می شود تا افرادی که خواهان انجام لیزر موهای زائد بدن خود هستند اطلاعات لازم را در این زمینه بدست اورند .

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو در پاسخ به این سوال می فرمایند، با توجه به نوع پوست و مو دستگاه مناسب انتخاب می شود تقریبا قدرت دستگاه لیزر الکساندرایت و دایود معادل هم می باشد .

در صورتی که با استفاده از دستگاه الکساندرات نتوانست به نتایج دلخواهی دسترسی پیدا کرد، ویا برعکس با استفاده از دستگاه دایود نتوان نتایج مطلوبی را دریافت کرد می توان با عوض کردن نوع لیزر نتیجه بهتری را دریافت کنیم .

در چه مواردی نمی توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد ؟

قبل از انجام لیزر موهای زائد پزشک سوالاتی از قبیل : سابقه بیماری و مصرف داروی خاصی از شما می پرسد، که باید به طور کامل به این سوالات پاسخ دهید شاید به علت یک بیماری خاص یا مصرف یک داروی خاصی شما کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نباشید.

لیزر موهای زائد در برخی از موارد به صلاح فرد نمی باشد به عنوان مثال زمانی که آکنه، آفتاب سوختگی و یا هرگونه ناراحتی پوستی در موضعی که قرار است لیزر بروی آن انجام شود، وجود داشته باشد ممکن است بدلیل لیزر کردن عارضه دیگری ایجاد شود . هر فردی که خواستار لیزر موهای زائد بدن است باید شرایط لازم را داشته باشد که در زیر در این رابطه توضیحاتی داده شده است

افرادی که حمام آفتاب گرفته اند یا از سولاریوم استفاده کردند کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نمی باشند

افرادی که قبل از لیزر موهای زائد از لیزر دیگری مانند co2 فرکشنال، در موضعی که قرار است لیزر موهای زائد انجام شود استفاده کردند کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نمی باشند .

لازم است قبل از لیزر موهای زائد مصرف برخی از داروها مانند تتراسیکلین، روآکوتان و داکسی سیکلین قطع گردد تا بتوان نتایج بهتری را از لیزر موهای زائد بدن دریافت کرد .

قبل از لیزر موهای زائد تمامی اطلاعات لازم را در اختیاز پزشک خود قرار دهید . دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو قبل از لیزر موهای زائد بدن یک جلسه مشاوره برقرار می کنند و در این جلسه بعد از بررسی های لازم تمامی اطلاعات لازم را قبل از انجام لیزر در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو و زیبایی

 

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

6 + شش =