با تزریق چربی 20 سال به عقب برگردید!

با تزریق چربی 20 سال به عقب برگردید!

با تزریق چربی 20 سال به عقب برگردید!

شما در دهه 40 یا 50 زندگی خود هستید و زمانی که رو به رو ی آینه قرار می گیرید مشاهده می کنید که خط خنده های شما عمیق تر و پوست صورتتان افتاده تر شده است و دلتان می خواهد تمام این مشکلات رفع شود. ما به شما روشی را معرفی می کنیم که با استفاده از تزریق چربی، که از بدن خودتان در یافت شده صورتتان را همان طور که خودتان می خواهید برایتان شاداب تر و جوان تر می کنند.  همانطور که می دانید یکی از دلایل پیری پوست و از دست رفتن جوانی آن به دلیل کاهش چربی پوست است. علاوه بر مکانیسم های پیری پوست که شامل از دست رفتن کلاژن پوست و تغییر شکل ساختمانی پوست است. مقداری هم چربی در زیر پوست وجود دارد که در طی زمان کاهش پیدا می کند. از دست رفتن چربی پوست را می توان با روش نسبتا ساده به حالت اولیه بازگرداند. دلیل اینکه می گوییم نسبتا ساده این است که تزریق چربی همانطور که می تواند ساده باشد اگر توسط افراد غیر متخصص و بی تجربه انجام شود ممکن است با عوارض زیادی همراه باشد.

  • بهترین نواحی بدن جهت دریافت چربی کدامند؟
  • پهلو ها
  • شکم
  • کنار ران ها
  • روش دریافت چربی

با معاینه ای که پزشک متخصص انجام می دهد یکی از نواحی ذکر شده انتخاب می شود. ابتدا مایعی به نام تامیسنت تزریق می شود این محلول از خونریزی و احساس درد در فرد جلوگیری می کند. سپس بعد از 20 دقیقه چربی مورد نیاز جهت تزریق در یافت می شود.

با تزریق چربی 20 سال به عقب برگردید!

با تزریق چربی 20 سال به عقب برگردید!

موارد استفاده تزریق چربی

  • جونسازی پوست
  • برطرف کردن عیوب صورت
  • برطرف کردن اسکار های صورت

مزایای تزریق چربی

  • کم هزینه بودن
  • پرکننده طبیعی است که اثر طولانی مدت دارد.

تفاوت تزریق ژل و چربی

اولین نکته این است زمانی که ما بخواهیم حجم زیادی را در صورت جبران کنیم برای مثال اگر فردی بخواهد تزریق را در شقیقه ها، خطوط خنده، زیر چشم و گونه ها انجام دهد. تزریق چربی بهترین گزینه جهت رفع این موارد است. به دلیل اینکه از بدن خود فرد دریافت می شود و هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کند. اگر چنین اقدامی بخواهد توسط ژل ها انجام شود قابل انجام است ولی هزینه های زیادی را به فرد تحمیل می کند. اما در مواردی که فرد فقط یک قسمت از صورت خود را می خواهد درمان کند بهترین روش تزریق ژل است.معمولا برای تزریق ژل یکبار کافی است ولی برای تزریق چربی ممکن است با سه بار تزریق حجم مورد انتظار به دست بیاید.

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو دارای دانش و مهارت بالا در تشخیص و درمان بسیاری از بیماری های پوستی می باشند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188192808 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

ماندگاری

اصولا تزریق چربی حدود سه ماه تا 5 سال دوام دارد. این مدت دوام بستگی به محل تزریق، تکنیک تزریق، محل برداشت چربی، سن،  پذیرش چربی توسط بدن فرد، دفعات تزریق چربی قبلی و نحوه زندگی ( life style) فرد دارد. معمولا ژل ها در مقایسه با تزریق چربی چند ماه تا چند سال دوام دارند و ماندگاری ژل بستگی به نوع آن دارد.

عوارض تزریق چربی و ژل

تزریق چربی به خودی خود عارضه ای ندارد بنابراین اغلب عوارض تزریق چربی تکنیکی است. بسیاری از افراد این نگرانی را دارند ژل ها واکنش نشان می دهند و جا به جا می شوند. زمانی که ژل وارد ایران شد بسیاری از افراد سود جو ژل های ارزان و نامناسبی به نام پاژ را وارد ایران کردند. این ژل ها مشخصه مهمی که داشتند این بود که مصنوعی و ارزان قیمت بودند و به دلیل مصنوعی بودن امکان ایجاد واکنش و جابه جایی داشتند.

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

3 × 2 =

Call Now Button