بهترین متخصص پوست و مو

بهترین متخصص پوست و مو

متخصص پوست و مو

امروزه داشتن پوست و موی زیبا در بسیاری از افراد بخصوص خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. برای دستیابی به پوستی شاداب و جوان و جوانسازی پوست خود می توانید مشاوره و راهنمایی های لازم را از یک متخصص پوست و مو دریافت نمایید. دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو به شما عزیزان کمک می کند تا در کمترین زمان پوست زیبا و صاف دستیابی نمایید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

متخصص پوست و مو

علاوه بر جوانسازی پوست پزشک پوست و مو در درمان بیماری های پوستی مانند بیماری پوستی پسوریازیس، خشکی پوست، بیماری پوستی ویتیلیگو و بیماری پوستی ماکولار آمیلوییدوزیس کمک خواهد کرد و درمان های تخصص را در نظر خواهد گرفت.

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو در زمینه جوانسازی پوست با بکار گیری روش های هیافوتراپی و میکرونیدلینگ و با استفاده از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می نماید.

در زیر به برخی از خدماتی که دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو ارائه می دهند اشاره شده است.

درمان ریزش ناگهانی مو، درمان ریزش مو سکه ای و درمان طاسی سر با انجام کاشت مو

درمان بیماری های پوستی مانند اگزما، خشکی پوست، بیماری پوستی پسووریازیس، ویتیلیگو ( پیسی یا برص ) و تومورهای خوش خیم و بدخیم پوست

میکرودرم ابریژن (میکرودرم یک روش غیر تهاجمی برای پاکسازی پوست است که از آن برای شفافتر كردن و جوانسازی پوست استفاده می شود.)

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک و خطوط ریز و درشت پوست صورت مانند خط اخم، خط لبخند، خطوط عمودی بین دو ابروها و خطوط عرضی پیشانی

تزریق بوتاکس برای برای درمان سردر میگرنی و کاهش تعریق

رفع و از بین برد جای جوش و جوانسازی پوست (دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو برای درمان جای جوش از روش های ترکیبی مانند پیلینگ نقطه ای، لیزر فرکشنال آرف، میکرونیدلینگ، کربوکسی تراپی و سابسیژن استفاده می کنند که بهترین نتیجه را دریافت نموده اند.)

لیزر موهای زائد تمامی نواحی بدن ( برای انجام لیزر موهای زائد از رفتن به مراکز نامعتبر جدا خودداری نمایید و حتما به یک پزشک متخصص پوست مو مراجعه نمایید)

تزریق ژل برای برجسته سازی لب ها و گونه ها

پاکسازی پوست

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو و زیبایی
دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن متخصصین پوست ایران
عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

پنج + سیزده =

Call Now Button