تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

با افزایش سن به دلیل کاهش چربی در دست ها چین و چروک و رگ های آبی پشت دست نمایان تر می شود بیشتر به چشم می خورد. در این حالت میتوان از تزریق چربی به پشت دست استفاده کرد. جهت تزریق چربی به پشت دست از چربی های خود فرد برداشته می شود و در پشت دست وی تزریق می گردد. معمولا چربی ها را از ناحیه شکم  و پهلو و ران بر می دارند زیرا در این نواحی چربی ها بیشتر است. تزریق به صورت صطحی انجام می گیرد زیرا چربی باید به شکل یکدستی در سطح پوست پخش گردد و نیازی به تزریق چربی لایه لایه نمی باشد. بعد از چربی می توان عمل لیفت را نیز انجام داد تا نتیجه بهتری داشته باشیم.

جهت انجام تزریق چربی حتما باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد. پزشک باید به آناتومی ناحیه دست کاملا آشنا باشد تا هیچ گونه آسیبی به تاندون ها و عصب دست وارد نشود. دکتر  بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو، با استفاده از دانش خود و تکنولوژی های جدید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید از طریق تلگرام و اینستاگرام و شماره های درج شده بر روی سایت جهت تعیین نوبت و مشاوره اقدام نمایید.

تزریق چربی به پشت دست برای چه افرادی مناسب نیست

اغلب افراد می توانند از تزریق چربی دست استفاده کنند. افرادی که دارای بیماری قلبی می باشند و یا مبتلا به دیابت هستند و افرادی که مبتلا به اختلالات عروقی و لنفی می باشند. باید تزریق چربی با دقت بیشتر انجام گیرد تا موجب عوامل آزار دهنده در فرد نگردد.

تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

مراقبت های بعد از تزریق چربی به پشت دست

  1. بعد از تزریق چربی پزشک ناحیه تزریق شده را ماساژ می دهد تا چربی در تمامی نواحی دست به طور منظم پخش شود. البته ماساژ نباید به صورت عمیق باشد و چربی به لایه های زیرین دست وارد شود زیرا باعث بروز عوارض جدی در فرد می گردد
  2. بیمار باید تا مدتی از دستکش فشارنده استفاده نماید تا چربی ها به طور منظم در تمامی نواحی پشت دست منتشر شوند
  3. جهت پیشگیری از ورم باید دست خود را بالاتر از سطح قلب نگه دارید
  4. از داروهای تجویز شده پزشک که جهت جلوگیری از عفونت و تورم دست تجویز می شود به صورت منظم استفاده نمایید.
  5. اگر فرد بخواهد چربی بیشتری تزریق کند باید 6 تا 12 ماه بعد از تزریق اول آن را انجام دهد

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر
متخصص پوست ، مو و زیبایی

 

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

سیزده − 1 =