تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربیتزریق چربیبا تزریق چربی

با مراجعه به متخصص پوست می توانید زیبایی و جذابیتی ماندگار داشته باشید ، تزریق چربی در صورت یکی از مواردی است که در زیبایی پوست و صورت تاثیر گذار خواهد بود ، تزریق چربی به منظور فرم دهی و حجیم سازی اجزای صورت مودر توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است ، می توان چربی را از بدن خود فرد دریافت و در قسمت دیگری مانند گونه و چانه تزریق نمود .

روش تزریق چربی :

تزریق چربی در صورت می تواند باعث زیبایی صورت گردد، این روش که با ایجاد برجستگی در قسمت های مختلف صورت باعث فرم دهی و تغییر حالت می شود می تواند نقش به سزایی در آنچه شما از یک چهره ی طبیعی و ایده آل انتظار دارید داشته باشد.
تزریق چربی در نواحی مختلف پوست انجام می شود .

تزریق چربی در خطوط اخم و یا خنده :

برای رفع چین و چروک در صورت و یا خطوط ایجاد شده ناشی از اخم و یا خنده می توان از چربی به عنوان یک پر کننده طبیعی استفاده نمود ، تزریق چربی در اطراف لب ها و یا خط وسط پیشانی می تواند آثار افتادگی پوست و خطوط ناشی از بالارفتن سن را جبران نماید و زیبایی و جوانی را به فرد اهداکند .

تزریق چربی

تزریق چربی در گونه ها و اطراف چشم :

گودی چشم ها و یا صاف بودن گونه ها با تزریق چربی در این نواحی بر طرف خواهد شد ، چربی تزریق شده در گونه ها در طول تنها یک جلسه و با بی حسی موضعی قابل انجام است و می تواند فرم بهتری مخصوصا به چهره های لاغر و صورت های افتاده بدهد.

تزریق چربی

تزریق چربی در لب ها

برای از بین بردن باریکی لب ها می توان از چربی استفاده نمود ، با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک در گوشه لب و تزریق چربی به آن می توان فرم و ظاهر بسیار زیبایی به لب های نازک و باریک داد.
چربی تزریق شده از شکم و یا پهلو ها دریافت می شود و بعد از تصفیه توسط دستگاه های مخصوص در یک محیط کاملا بهداشتی و تمیز در موضع مشخص شده تزریق انجام می شود . از این رو توجه و دقت در انتخاب متخصص پوست و مو از موارد بسیار مهم قبل از این اقدام می باشد.

برای دریافت مشاوره پوست و مو می توانید از دکتر بنفشه تمیزی فر اطلاعات لازم را دریافت نمایید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

3 × پنج =

Call Now Button