جوانسازی با بوتاکس

جوانسازی با بوتاکس

جوانسازی با بوتاکس

بوتاکس یک ماده ی بسیار مفید و موثر برای جوانسازی پوست می باشد ، با مراجعه به متخصص پوست و زیبایی می توانید از مزایای بی نظیر این ماده ی دارویی مطلع شوید .
بدون شک با شناخت مزایای بوتاکس و کاربرد های فراوانی که دارد تمایل زیادی به تزریق آن خواهید داشت .

بوتاکس چیست؟
بوتاکس نوعی سم است که با تزریق در عضلات صورت باعث می شود که به صورت موقت تحرکات بخش های تزریق شده غیر فعال شود، در واقع بوتاکس باعث فلج شدن موقتی عضلات صورت می شود و همین امر باعث می شود که پوست دچار چین و چروک نشود .

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نوعی سم است که با تزریق در عضلات صورت باعث می شود که به صورت موقت تحرکات بخش های تزریق شده غیر فعال شود، در واقع بوتاکس باعث فلج شدن موقتی عضلات صورت می شود و همین امر باعث می شود که پوست دچار چین و چروک نشود . بوتاکس با تزریق در صورت می تواند اثار شگفت انگیزی از جوانی را ایجاد نماید ، چهره ی غمگین و عصبی شما بعد از درمان با بوتاکس شاداب خواهد شد و اثری از چروک های مزاحم وجود نخواهد داشت .

تزریق بوتاکس

اثر تزریق بوتاکس چه گونه است ؟

با تزریق بوتاکس در مناطق مستعد چین و چروک می توان مانع از ایجاد چروک های جدید و از بین رفتن چروک های قدیمی شد . این فرآیند که حدودا از روز سه یا چهارم آغاز می شود می تواند باعث کشیده شدن پوست و از بین رفتن حالت اخم شود .

بوتاکس در چه مناطقی از صورت تزریق می شود ؟

می توان از بوتاکس برای از بین بردن خطوط افقی و عمودی اخم در ناحیه پیشانی استفاده کرد .
همچنین بوتاکس برای دور چشم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد . در صورتی که این ماده در ابروها تزریق شود می توان تا حدودی ایجاد کشیدگی کرد و از این جهت برای بالا کشیدن ابرو از آن استفاده کرد . بوتاکس باعث می شود که چروک های سطحی از بین بروند و چروک های عمیق نیز محو شوند، درواقع این ماده مانع از اخم کردن غیر ارادی شما می شود.

موارد دیگر مصرف بوتاکس

بوتاکس علاوه بر موارد زیبایی می تواند جنبه ی درمانی نیز داشته باشد، از بوتاکس برای تزریق در زیر بغل و برای کاهش میزان تعرق در این ناحیه استفاده می شود ، این تزریق به این منظور در ناحیه کف دست و کف پا نیز کاربرد دارد.

درمان میگرن با بوتاکس

بوتاکس می تواند در درمان میگرن نقش داشته باشید، به این شرط که نقطه ی شروع درد را بتوانید تشخیص دهید .

ماندگاری بوتاکس

بوتاکس ها بعد از تزریق حدود سه تا شش ماه ماندگاری خواهند داشت و بعد از این دوره نیاز به ترمیم و تزریق مجدد آن خواهید داشت .

با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

پنج × دو =