جوانسازی دست با تزریق چربی

جوانسازی دست با تزریق چربی

جوانسازی دست با تزریق چربی :

جوانسازی دست با تزریق چربی امکان پذیراست ، در این مقاله تزریق چربی در دست را بیان می کنیم ، این روش یک روش غیرتهاجمی است که در مدت زمان کمی می توان جوانسازی دست ها را ایجاد کرد ، تزریق چربی فقط در دست ها تزریق نمی شود بلکه تزریق چربی را می توان جهت جوانسازی صورت در صورت تزریق کرد .

تزریق چربی در بین فضای انگشتان دست صورت می گیرد ، قبل از تزریق چربی پزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند بنابراین شخص کمترین دردی را احساس نمی کند ، برای کاهش ورم ها اگر پزشک صلاح بداند استفاده از کمپرس سرد را ممکن است تجویز نماید .

داشتن تبحر و تجربه پزشک بسیار مهم است زیرا پزشک باید تزریق را با مراقبت های خاصی در اطراف تاندون ها و رگ انجام دهد ، پس از تزریق چربی دست جوانسازی دست در مدت کمی ایجاد می شود .

تزریق چربی

تزریق چربی در صورت نیز انجام می شود ، تزریق چربی در صورت جهت جوانسازی صورت می باشد .

ماندگاری تزریق چربی در دست از سه الی هفت ماه است ، پس از این زمان شخص می تواند با تزریق مجدد جوانسازی دست را انجام دهد .

قبل از تزریق چربی در دست باید از مصرف برخی از داروها نظیر داروهای ضدالتهابی مانند آسپرین اجتناب شود ، هم چنین مصرف داروهای ویتامین E  را نباید مصرف کرد .

نباید محل تزریق چربی را ماساژ داد ، هم چنین تا جایی که ممکن است در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید ، زیرا باعث افزایش تورم بینی می شود ، اگر شخص باید در معرض آفتاب قرار گیرد باید حتما از ضد آفتاب0 SPF 3 استفاده نماید .

در 7 روز اول شخص باید از انجام فعالیت های سنگین ورزشی اجتناب ورزند .

یکی از سوالات متداولی که پرسیده می شود هزینه تزریق چربی است ، هزینه تزربق چربی با توجه به حجم چربی که تزریق می گردد متغییر است ، بنابراین نمی توان به شکل قطعی هزینه تزریق چربی را تعیین کرد .

 

 

 

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

چهارده − هفت =