رفع چروک دور چشم

رفع چروک دور چشم

روش های مختلف برای رفع چین و چروک دور چشم

روش های بسیاری برای رفع چروک دور چشم از سوی متخصص پوست و مو ارائه می شود تا شما به هدف خود که جوانسازی ناحیه چشم می باشد برسید .

بسیاری از افراد از وجود چین و چروک در نواحی صورت ناراضی هستند و البته این عارضه با بالارفتن سن و پیری پوست نیز مشهود تر خواهد بود .

دقت در انتخاب متخصص پوست باعث می شود تا نتیجه ای مناسب تر و موفق تری را دریافت نمایید .

روش های مختلف برای از بین بردن چین و چرک دور چشم

1-  استفاده از کرم های دور چشم

کرم های دور چشم و لوسیون های مربوطه تاثیرات به سزایی را در درزا مدت بر چین و چروک سطحی می گذارند، البته با مراقبت از چشم ها توسط کرم های دور چشم تا حد بسیاری می توان از ایجاد چین و چروک در اطراف چشم جلوگیری نمود.تجویز نوع کرم و لوسیون مورد استفاده باید توسط متخصص پوست و مو انجام شود ، البته معمولا درمان با کرم های ترمیم کننده مدت زمان زیادی لازم دارد و حدود 6 ماه تا یک سال زمان برای نمایش آثار نهایی لازم است .

چین و چروک دور چشم

2- استفاده از بوتاکس

تزریق بوتاکس در اطراف چشم یکی از موثر ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک ناحیه چشم می باشد، این ماده که در واقع نوعی سم طبیعی است باعث می شود تا عضلات اخم و خنده به صورت موقتی متوقف شوند و در نتیجه چین و چروک های سطحی از بین بروند و چین و چروک های عمیق سطحی شوند . تاثیرات به سزای این ماده ی مفید بعد از 2 الی سه هفته به صورت کامل قابل مشاهده است . هرچند که بوتاکس جزو درمان های موقت می باشد اما تاثیرات چشمگیر آن بسیار حیرت انگیز خواهد بود ، این روش بعد از حدود 6 ماه تا یک سال نیاز به تمدید دارد .

3- استفاده از لیزر فرکشنال

استفاده از روش هایی مانند لیزر های فرکشنال و CO2  می تواند تاثیرات چشمگیری در از بین بردن چین و چروک صورت داشته باشد ، این روش به ویژه بر چین و چروک اطراف چشم نیز تاثیر می گذارد و با تولید کلاژن و الاستین در زیر پوست باعث می شود که لایه ی سطحی پوست دچار ترمیم و جوانسازی گردد .

سایر خدمات متخصص پوست و مو در تهران :

میکرودرم

جوانسازی پوست

تزریق بوتاکس

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه از متخصص پوست و مو ( دکتر بنفشه تمیزی فر) مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

1 × یک =

Call Now Button