سن مناسب تزریق بوتاکس

سن مناسب تزریق بوتاکس

سن مناسب تزریق بوتاکس :

سن مناسب تزریق بوتاکس چه زمانی است ؟

یکی از روش های جوانسازی صورت تزریق بوتاکس است ، معمولا پزشکان توصیه می کنند بلافاصله پس از ظاهر شدن خطوط موازی و عمودی تزریق بوتاکس انجام شود تا چین و چروک صورت عمیق تر نشود .

سن مناسب تزریق بوتاکس

بهتر است بدانید تزریق بوتاکس یکی از ساده ترین راه حل ها برای جوانسازی و زیبایی صورت است که در کمترین زمان بدون درد و خونریزی می توان جوانسازی صورت را انجام داد .

کدام نواحی را می توان تزریق بوتاکس کرد ؟

  • جهت از بین بردن خط خنده
  • جهت از بین بردن خط اخم
  • جهت از بین بردن خطوط پیشانی
  • جهت از بین بردن خطوط ریز اطراف چشم

توجه به این نکته الزامی است که اگرچین و چروک ها خیلی عمیق باشد نیاز است از سایر روش ها برای از بین بردن چین و چروک استفاده شود ، یکی از این روش ها که بسیار موفق جهت از بین بردن چین و چروک عمل کرده است تزریق چربی است .

روش های مختلفی برای از بین بردن خطوط عمیق وجود دارد نظیر :

سن تزریق بوتاکس :

برای تزریق بوتاکس محدودیت خاصی وجود ندارد اما پزشکان توصیه می کنند حتما تزریق بوتاکس را اشخاص در سن بالای 18 انجام دهند ، هم چنین اشخاص در سن بالای 60 سال نیز نمی توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند ، بنابراین بهترین سن تزریق بوتاکس بین 19 تا 59 سال است .

پس از تزریق بوتاکس اشخاص باید هر شش ماه یکبار تزریق را مجددا انجام دهند تا تاثیرات و درمان از بین بردن چین و چروک موفق تر انجام شود .

خیلی از مراجعه کنندگان که سن کمتر از سن 18 را دارند متقاضی تزریق بوتاکس هستند دکتر تمیزی فر به هیچ عنوان رنج سنی کمتر از 18 سال را برای تزریق بوتاکس مناسب نمی داند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر
متخصص پوست ، موو زیبایی

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

1 × 1 =