سوالات رایج در هایفوتراپی

سوالات رایج در هایفوتراپی

سوالات رایج در هایفوتراپی

 

امروزه با توجه به اهمیت جوانسازی پوست صورت بخصوص در میان زنان روش های بسیار زیادی عنوان شده است که در میان این روش ها بدلیل اینکه هایفوتراپی روشی بدون خطر و کاملا ایمن می باشد و اثر آن بلافاصله در همان جلسه قابل دیدن است و سطح پوست کاملا سالم و بدون آسیب باقی می ماند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بسیار مورده استفاده قرار می گیرد.

هایفوتراپی جدید ترین روش کشیدن پوست می باشد و در نتیجه ان تمام چین و چروک صورت که بر اثر عواملی بروی صورت نمایان شده است از بین می رود یکی از مهمترین مزیت های روش هایفوتراپی ماندگاری طولانی مدت آن می باشد بدین صورت که فرد پس از هایفوتراپی به پوستی زیبا و جوان و بدون چین و چروک خواهد رسید و نتایج ان بدون بازگشت خواهد بود. دکتر تمیزی فر در جوانسازی پوست از تبحر بسیار بالایی برخوردار می باشد و با انجام هایفوتراپی پوستی جوان و بدون چین و چروک برای شما فراهم می سازد در این مقاله ما قصد داریم سوالات رایج در هایفوتراپی را مطرح کنیم تا به برخی از سولات شما در زمینه هایفوتراپی پاسخ داده شود.

سوالات رایج در هایفوتراپی

سوالات رایج در هایفوتراپی

طریقه انجام هایفوتراپی؟

در ابتدا شخص به ارامی بروی صندلی می نشیند و توسط دکتر تمیزی فر دستگاه هایفو به ارامی بروی پوست صورت حرکت داده می شود در این روش نیازی به بی حسی موضعی و بیهوشی نمی باشد زیرا این روش بدون درد می باشد.

یک جلسه هایفوتراپی چه مدت طول می کشد؟

بسته به میزان افتادگی پوست و چین و چروک صورت بطور تقریبی 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و فرد بلافاصله در همان جلسه اثر ان را مشاهده می کند.

اثرات و نتایج هایفوتراپی چه زمانی قابل مشاهده است؟

بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی شخص بطور واضح نتایج ان را مشاهده می کنند

بعد از انجام هایفوتراپی فرد نیاز به استراحت یا بستری دارد؟

بعد از انجام ر بدلیل اینکه این روش بدون بی حسی موضعی و بی هوشی انجام می شود و یک روش سرپایی می باشد نیاز به بستری شدن و استراحت ندارد و فرد بعد از انجام ان می تواند به انجام کارهای روزانه خود بپردازد.

ایا قبل از انجام هایفوتراپی نیاز است اقداماتی انجام شود؟

خیر برای انجام هایفوتراپی لازم نیست کار خاصی صورت گیرد.

سن مناسب برای انجام هایفوتراپی چه سنی می باشد؟

بسته به نظر پزشک و نیاز خود شما ر در هر سنی انجام می شود

آیا بعد از هایفوتراپی لک و یا زخمی بروی پوست صورت ایجاد می شود؟

خیر در این روش هیچ لک و زخمی بروی پوست ایجاد نمی شود زیرا این روش تنها روی لایه های زیرین پوست تاثیر می گذارد و باعث جوان سازی پوست و لیفت صورت می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

بیست − 9 =

Call Now Button