سوالات متداول میکرونیدلینگ

سوالات متداول میکرونیدلینگ

سوالات متداول میکرونیدلینگ

 

میکرونیدلینگ یکی از نوین ترین روش های جوانسازی پوست می باشد که امروزه با توجه به اهمیت زیبایی پوست بسیار پرطرفدار می باشد میکرونیدلینگ با بالا بردن غلظت کلاژن در پوست موجب بازسازی بافت پوست می شود و پوست را شاداب و جوان می سازد.

برخی از مراجعین دکتر بنفشه تمیزی فری متخصص پوست و مو سوالاتی را در خصوص جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ مطرح می کنند که در این قسمت سعی کردیم به سوالات متداول میکرونیدلینگ پاسخ داده شود تا با آگاهی کامل در این زمینه اقدام به انجام این کارنمایید.

سوالات متداول میکرونیدلینگ

سوالات متداول میکرونیدلینگ

نحوه کار میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

در ابتدا پس از تمیز کردن پوست ناحیه مورد نظر با استفاده از کرم های مخصوص بی حس می شود. دستگاه مورد استفاده در میکرونیدلینگ دستگاهی به نام درماپن می باشد که در آن سوزن هایی تعبیه شده است که با سرعت خاصی وارد لایه دوم پوست می شود و به عمق 2 میلی متر لایه دوم پوست را سوراخ می کند تا زخم های ریزی روی پوست ایجاد شود در نتیجه این روش، پوست برای ساخت طبیعی کلاژن تحریک می شود.

پس از جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ، پوست به چه شکل در می آید؟

در برخی از افراد به مدت 1 تا 2 روز پس از میکرونیدلینگ تورم و قرمزی در پوست مشاهده می شود که یک امر طبیعی می باشد و به مرور زمان رفع می شود. ممکن است خونریزی بسیار ریزی ایجاد شود که جای هیچ گونه نگرانی ندارد. یک تا دو هفته پس از جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ پوست شاداب تر و شفاف تر می شود. یک ماه بعد اثر کامل میکرونیدلینگ در پوست قابل مشاهده است.

چه مدت پس از استفاده از میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست نیاز به استراحت می باشد؟

پس از انجام میکرونیدلینگ نیاز به استراحت نمی باشد زیرا واکنش های التهابی پوست بسیار اندک می باشد و پس از چند ساعت از بین می رود. جهت مرطوب نگه داشتن پوست بعد از میکرونیدلینگ می توانید از سرم ویتامین c و اسید هیالورونیک استفاده نمایید.

آیا در میکرونیدلینگ درد احساس می شود؟

با استفاده از کرم های مخصوص بی حسی درد که در طول این عمل حس می شود کاهش می یابد.

آیا استفاده از میکرونیدلینگ بروی هر نوع رنگ پوست امکان پذیر می باشد؟

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ بروی همه نوع پوست مورد استفاده می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه نمایید .

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

چهار × 1 =

Call Now Button