فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

فرم دهی به لب از جمله عوامل بسیار تاثیر گذار در زیبای هر فرد محسوب می شود  و افراد بسیاری علاقه دارند که لب های خوش فرم، برجسته و زیبایی داشته باشند. زیبایی لب ها در زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی می گذارد و باید توجه کنیم در صورتی لب ها می توانند باعث زیبا شدن و جذابیت صورت فرد شود که بافرم صورت متناسب باشد و به گونه ای نباشد که نسبت به سایر اجزای صورت تناسب نداشته باشد. با توجه به ساختار لب ها در صورتی که قصد دارید لب های خود را با روش ها و تکنیک های جدید برجسته و خوش فرم کنید با مشاوره با متخصص پوست می توانید اقدام به انجام این کار کنید متخصص پوست باید دقت داشته باشد که تناسب بین لب ها برقرار باشد و لب ها به شکل طبیعی تغییر کنند به گونه ای که متناسب با سایر اجزای صورت باشد.

روش های فرم دهی به لب

بسیاری از افراد هستد که به شکل ژنتیکی دارای لب های باریک و نازکی هستند یا اینکه افراد با مرور زمان و افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند. برای داشتن فرم لب های بزرگتر و برجسته تر برای زیباشدن بهترصورت استفاده از پروتز لب ،تزریق ژل و تزریق چربی مورد استفاده قرار می گیرد. با مراجعه به متخصص و انجام شدن معاینه های لازم توسط پزشک وبررسی فرم لب متخصص در انتخاب روش مناسبی برای فرم دهی لب شما، راهنمایی های لازم را انجام می دهد. در زیر به برخی از این روش ها اشاره شده است:

فرم دهی به لب

تزریق ژل درلب

تزریق ژل در لب جز مواردی است که به صورت موقت حدود 6 ماه تا ا سال لب های شما را فرم دهی می کند و بعد از این مدت ژل جذب لب خواهد شد و نیاز به تزریق مجدد است تا فرم و حجم سابق به لب ها برگردد. تزریق ژل در لب ها با استفاده از سرنگ های بسیار بایک و نازک و با بی حسی موضعی انجام می شود و این تزریق باید به آرامی و بادقت زیاد صورت گیرد. بعد از تزریق مشاهده میزان مختصری تورم و کبودی بر روی لب ها طبیعی است که بعد از گذشت یک الی دو روز از بین می رود. این تزریق ژل به لب ها باید به گونه ای باشد که لب به اندازه لازم برجسته شود تا با سایر اجزای صورت تناسب کافی را داشته باشد.

نکاتی در رابطه با تزریق ژل لب

برای انجام این کار باید حتما به پزشک متخصص مراجع کنید و از انجام دادن این کار در جاهای متفرقه حتما خودداری کنید. برای هرفرد باید از ژل مناسب استفاده شود چون لب ها دارای خون رسانی بالایی هستند و تحرک زیادی دارند و از حساسیت بالایی برخوردار می باشند. حجم و میزان ژل وارد شده بر لب باید اندازه باشد و در عمق خاصی از لب وارد شود تا امکان جابه جایی آن ها وجود نداشته باشد تا در فرد نتیجه ایده آلی را فراهم سازد.

تزریق چربی در لب

تزریق چربی در لب زمانی انجام می شود که بیمار تمایل به استفاده از بافت بدن خود برای پروتز و فرم دهی به لب خود به جای استفاده از ژل های مصنوعی داشته باشد به همین دلیل احتمال عفونت و واکنش غیر طبیعی در بدن به چربی های وارد شده کمتر خواهد بود. جراح این چربی ها را از نواحی مختلف بدن مانند شکم، باسن و ران ها برداشته و با دستگاه های مخصوص پاکسازی می کند و از طریق سرنگ های باریک به لب تزریق می کند.

منتظرنظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر متخصص پوست

 

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

7 + یازده =