لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد امروزه در میان مردم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا یکی از سریع ترین، بهترین و کم خطر ترین روش برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن می باشد. بسیاری از مادرانی که برای لیزر به دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو مراجعه می کنند سولاتی را در رابطه با این موضوع که ایا لیزر موهای زائد در دوران بارداری امکان پذیر می باشد و یا خیر؟ مطرح می کنند.

که دکتر بنفشه تمیزی فر در رابطه با این سوال پاسخ داده اند که بهتر است انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری انجام نشود بدلیل اینکه این دوران بسیار حساس می باشد.

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای زائد در زنان باردار

در دوران بارداری پوست بدن بسیار حساس می باشد به همین جهت توصیه می شود در زمان بارداری لیزر مو انجام نشود زیرا ممکن است منجر به بروز درد، قرمزی و خارش در پوست شود.

از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر به الگو و روند رشد موها بستگی دارد. در صورتی که ممکن است این اگو در دوران بارداری دستخوش تغییراتی شود.

تغییرات هورمونی در دوران بارداری می تواند موجب تحریک رشد فولیکول های خفته مو شود در نتیجه به علت بروز این تغییرات ممکن است لیزر موهای زائد بسیار تاثیر گذار نباشد. در نتیجه در زمان بارداری می توانید انجام این کار را به بعد از این دوران انتقال دهید. هر چند که پس از زایمان هم توصیه می شود تا پایان دوره شیر دهی از انجام لیزر موهای زائد پرهیز نمایید

لیزر موهای زائد

مهمترین مزیتی لیزر نسبت به روش های قدیمی این می باشد که در مدت زمان کوتاه می تواند تمامی موهای زائد را برای همیشه از بین ببرد در این روش بدلیل اینکه بر فولیکول های مو اثر می گذارد برای همیشه موها از بین می روند در حالی که در روش های قدیمی بروی فولیکول های مو اثری وارد نمی شود در نتیجه پس از گذشت مدتی به میزان قابل توجهی موهای زائد شروع به رشد می کنند.

با توجه به ضخامت موهای هر شخص و نوع پوست تعداد جلاسات لیزر موهای زائد متفاوت می باشد. لیزر در رفع دائمی موهای زائد به گونه ای عمل می کند که افراد پس از لیزر رضایت کاملی را بدست می آورند و از نتیجه آن بسیار خرسند می باشند.

حتما جهت لیزر موهای زائد پوستتان به دکتر متخصص پوست و مو مراجعه نمایید تا از بهترین دستگاه ها با توجه به ضخامت موها و نوع پوست شما استفاده نماید دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو در زمینه لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست، با استفاده از بهترین دستگاه ها و جدید ترین تکنیک های روز دنیا بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می نماید

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظرنظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر متخصص پوست

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

1 × پنج =