لیفت صورت با rf

لیفت صورت با rf

لیفت صورت با rf

لیفت صورت با rf چه مزایای را برای متقاضی به همراه دارد؟

 در این روش خونریزی دیده می شود؟

ابتدا باید بگوییم که با گذشت زمان، پوست صورت نیز دچار تغییراتی خواهد شد. عوامل بیرونی نیز در روند این پروسه تاثیرمستقیمی می گذارد.

لیفت-صورت-با-rf

برخی ازعوامل بیرونی که باعث تغییراتی در پوست صورت می شود، از جمله: قرار گرفتن در معرض نورخورشید، عدم استفاده از لوازم آرایشی استاندارد و بهداشتی، عدم پاک کردن آرایش از صورت بعد از هر مناسبتی، کندن و یا ترکاندن جوش های صورت، عدم رسیدگی به زخم ها و آسیب های پوست صورت  و… را می توان اشاره کرد.

 به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیفت صورت با rf بهتر است به خانم دکتر بنفشه تمیزی فر مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را از ایشان کسب کنید.

یکی از روش های درمانی و لیفت صورت بدون نیاز به جراحی، جوانسازی پوست صورت با rf  می باشد. در این پروسه  امواج رادیوفرکوئنسی را به منظور زیباسازی و جوان نمودن پوست صورت به کار می برند. این امواج غیر تهاجمی و غیر نوری می باشد. عملکرد این امواج لایه های خارجی و داخلی پوست برای تحریک نمودن پوست به منظور بازسازی صورت انجام می شود. این فرآیند به تشکیل لایه جدید می پردازد . کلاژن و الاستین را در پوست افزایش می دهد و باعث جوانسازی پوست صورت می شود. لیفت صورت با دستگاه rf  روشی نوین می باشد که اقدام به سفت و صاف نمودن پوست صورت با حرارتی که ایجاد می نماید، انجام خواهد داد. این عارضه باعث قوام پیدا کردن پوست صورت و در نتیجه انقباض بافت های شل و افتاده می شود.

نحوه لیفت صورت با rf

متخصص پوست ابتدا بعد از بررسی نوع پوست و موقعیت آن، با استفاده از دستگاهی که سرش به سوزن های نازک متصل می باشد، به پوست صورت  متصل کرده و می چسباند، دستگاه با گرمایی که وارد می کند، اقدام به کلاژن سازی می نماید. این دستگاه سریع و در مدت کم امواج رادیویی را به لایه های میانی و زیرین پوست وارد می نماید. این دستگاه برخلاف دیگر دستگاهها می باشد و امواج به کندی و آهستگی وارد پوست می شود و متقاضی هیچ گونه درد و خونریزی را احساس نمی کند زیرا متخصص پوست از قبل از شروع پماد و کرم های بی حسی را در ناحیه صورت قرار داده است در نتیجه صورت بی حس می باشد. ممکن است که بعد از لیفت صورت با rf  مقداری صورت قرمز شود که بعد از چند ساعت کاملا برطرف می شود

مزایای لیفت صورت با rf

 • درمان کردن آفتاب سوختگی ها
 • تنظیم بودن سوزن ها به منظور وارد شدن به پوست صورت
 • قابلیت تشخیص با یک جلسه
 • بدون ایجاد درد و ناراحتی
 • به منظور درمان ناهمواری های موجود در بافت پوست
 • با کمترین عوارض جانبی
 • سریع بودن طول درمان
 • درمان جای جوش
 • رفع چین و چروک صورت
 • نتایج موفقیت آمیز و چشم گیر
 • قابلیت درمان انواع تون پوستی
 • کنترل حداکثر عمق و نیرو

اغلب توصیه می‌شود که متقاضی بین 3 تا 5 جلسه، درمان با آر ‌اف فرکشنال را انجام دهد. در صورتی که درمان با آر اف فرکشنال را طی چندین جلسه صورت گیرد، به نتایج بسیار بهتری دست پیدا می نمایید چرا که در متد آر اف صورت ، درهر جلسه درمانی تنها قسمتی از پوست درمان می‌شود و بنابراین برای پوشش دادن تمامی قسمت‌ها نیاز به تکرار پروسه می‌باشد. به همین خاطر انجام حداقل 3 جلسه درمانی با فواصل یک ماهه برای دستیابی مزایای آر اف ضروری است.

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

7 + 16 =