مزوتراپی

مزوتراپی

جوانسازی مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش های نوین برای جوانسازی است که می تواند زیبایی و شادابی را به پوست فرد باز گرداند، این اقدام که توسط متخصص پوست و مو انجام می شود می تواند نتایج بسیار درخشانی را ارائه کند . این روش که در واقع ویتامینه کردن پوست است می تواند چین و چروک و عوارض ناشی از بالارفتن سن را کاهش دهد .

مزوتراپی که یک روش  غیر جراحی است  باید توسط متخصص پوست انجام بگیرد.در این روش ترکیبی از ویتامین ها و داروها در مقدارهای بسیار کم تزریق می شود.البته از مزوتارپی بیشتر برای تقویت موها و جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود .این روش نوعی منتقل کردن داروها به صورت مستقیم است.در واقع داروها به جای اینکه خورده شوند با تزریق های پی در پی منظم از طریق دستگاه مزوتراپی انجام می گیرد و نتیجه ی آن بسیار سریع دیده خواهد شد.

مزوتراپی

کاربرد های مختلف روش مزوتراپی توسط متخصص پوست و مو  :

مزوتراپی برای از بین بردن تیرگی های اطراف چشم استفاده می شود و می تواند آثار آن را از بین ببرد .
از این روش برای از بین بردن پف زیر چشم نیز بهره گیری می شود.

بسیاری از افراد برای برطرف کردن افتادگی پلک (به صورت محدود) مزوتراپی را تجربه می کنند.

این روش به راحتی باعث لیفت صورت و کشیدگی پوست می شود از این رو در جوانسازی بسیار کاربرد دارد.

این روش می تواند در از بین بردن چاقی های موضعی بدن و صورت مانند غبغب کاربرد داشته باشد، و البته از بین بردن سلولیت تجمع یافته در زیر پوست را نیز انجام می دهد.

از بین بردن لک های حاملگی یا ملاسما یکی دیگر از خدمات مزوتراپی است که می تواند مشکلات پوستی را حل نماید. یکی دیگر از مشکلات زنان استریا است که به دلیل کاهش وزن و یا بعد از بارداری ایجاد می شود ، استرایا به صورت خطوط قرمز و یا سفید روی پوست دیده می شود که با مزوتراپی بهبود می یابد.
همانطور که بیان شد بیشترین مورد استفاده از مزوتراپی درمان ریزش مو و تقویت کردن مو است که می تواند از طاسی سر جلوگیری نماید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

ده − یک =