میکرودرم ابریژن برای بهبود چه مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

میکرودرم ابریژن برای بهبود چه مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

میکرودرم ابریژن برای بهبود چه مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

رفع جای جوش

با استفاد ه از میکرودرم فرورفتگی های ناشی از جوش به راحتی قابل درمان می باشد، در ابتدا پزشک بررسی های لازم را انجام می دهد و با توجه به عمق فرورفتگی ها تعداد جلسات درمانی مورد نیاز را تعیین می کند.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

از بین بردن لکه های پیری یا کبدی

لکه های پیری در افرادی که بیشتر در معرض نور خورشید قرار می گیرند ایجاد می شود، یکی از روش های از بین بردن این لکه ها میکرودرم ابریژن می باشد .

از بین بردن جای جوش آبله مرغان

یکی از مزایای میکرودرم ابریژن، رفع اسکار باقی مانده از آبله مرغان می باشد، با توجه به عمق اسکار چندین جلسه درمانی برای بیمار در نظر گرفته می شود.

از بین بردن تاتو

در صورتی که تاتو و خالکوبی سطحی باشد می توان با میکرودرم ابریژن آن را پاک کرد.

رفع جوش های سر سیاه

بسیاری از افراد از جوش های سر سیاه پوست صورت خود نارضی می باشند، یکی از روش هایی که امروزه برای از بین بردن جوش های سر سیاه مورد استفاده قرار می گیرد میکرودرم ابریژن می باشد . با انجام این روش از جوانسازی پوست می توانید از شر جوش های سر سیاه خود خلاصی پیدا کنید و ظاهر زیبایی را در پوست صورت خود ایجاد نمایید .

درمان ترک های پوستی

برخی از افراد با مشکل ترک های پوستی مواجه هستند، علت بروز این مشکل افزایش وزن و لاغری بیش از حد و همچنین بارداری می تواند باشد، با استفاده از میکرودرم ابریژن می توان این مشکل را برطرف کرد.

مراقبت های لازم بعد از میکرودرم ابریژن

یکی از مراقبت های بعد از میکرودرم ابریژن جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید است تا جایی که ممکن است افرادی که میکرودرم ابریژن انجام داده اند از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری نمایند و در صورت نیاز از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایند .

بعد از انجام میکرودرم ابریژن استفاده منظم از کرم مرطوب کننده بسیار توصیه می شود، به هیج عنوان صورت خود را ماساژ ندهید و از کشیدن لیف بعد از انجام میکرودرم ابریژن در روز های اولیه خودداری نمایید .

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو و زیبایی

 

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

پانزده + 18 =