میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ صورت

یکی از مهم ترین نشانه های زیبایی داشتن پوست صاف و براق است که بدون جوش های زیر و سر سیاه باشد و منافذ باز روی آن دیده نشود .
معمولا یک یا چند مشکل پوستی به صورت همزمان زیبایی و لطافت آن را تحت تاثیر قرار می دهد و در بین خانم ها به شدت نگران این مساله خواهند شد و به دنبال یک راه کار برای از بین بردن جای جوش و لک هستند. دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست شما رو راهنمایی خواهند کرد.

میکرونیدلینگ صورت
راه ساده برای از بین بردن مشکلات پوستی

یکی از روش های مفید و موثر برای داشتن پوستی زیبا و براق میکرونیدلینگ است ، میکرونیدلینگ در واقع یک روش برای جوان سازی است که می تواند باعث از بین بردن چین و چروک ، لک ، آکنه و بسته شدن منافذ پوست شود .

یکی از روش های جوانسازی پوست و زیبایی پوست استفاده از میکرونیدلینگ است .
این روش که به عنوان یک راه سریع برای جوانسازی معرفی شده است می تواند در طول تنها چند جلسه تغییرات چشمگیری را برای شما در پی داشته باشد

میکرونیدلینگ چگونه عمل می کند ؟

این روش که از تعداد بسیار زیادی سوزن ریز استفاده می کند با وارد کردن ضربه توسط این سوزن ها پوست را وادار به تولید کلاژن و الاستین می نماید ، کلاژن و الاستین عناصر اصلی برای جوانی و زیبایی پوست هستند که حالت کشسانی آن را حفظ می نمایند ، نتیجه ی این کلاژن سازی ترمیم دوباره پوست و از بین بردن جای جوش و لک ها می باشد .
معمولا نیاز است تا ۳- ۵ جلسه درمان برای جوانسازی پوست وقت گذاشته شود . فاصله بین جلسات حدود ۶ هفته می باشد و روند درمان به سرعت انجام می پذیرد .
میکرو به معنای کوچک و نیدل به معنای سوزن است و این روش به صورت اختصاصی از سوزن های بسیار ریز میکرو برای جوانسازی و ترمیم پوست های آسیب دیده استفاده می کند .

مزایای جوانسازی با میکرونیدلینگ

این روش فیزیولوژیک و بدون عارضه است .
-بدون درد است.
هزینه ی آن بسیار مناسب و نتیجه ی آن بسیار عالی است.
برای پوستهای نازک نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
-پوست را دچار آسیب های جدی نمیکند .
دوره بهبودی بعد از پروسیجر کوتاه است.
تعداد جلسات تا بدست آمدن نتیجه ی دلخواه قابل تکرار است .

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر تمیزی فر متخصص پوست مو وزیبایی

عضو انجمن پوست آمریکا

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

نوزده + نوزده =