کاربرد تزریق بوتاکس

کاربرد تزریق بوتاکس

کاربرد تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد یکی از این موارد که امروزه بسیار کاربرد دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد رفع و از بین بردن چین و چروک موجود بروی پوست صورت با استفاده از تزریق بوتاکس می باشد تزریق بوتاکس درپوست صورت خطوط افقی عمیق پیشانی، خطوط مابین ابروها و خطوط اطراف لب را از بین می برد و موجب جوان سازی و شادابی پوست صورت می شود.

تزریق بوتاکس

همچنین از تزریق بوتاکس برای بالابردن ابروها بسیار استفاده می شود . با تزریق بوتاکس در ناحیه مورد نظر ماهیچه و عضلات آن قسمت توانایی حرکت خود را از دست می دهند و و در نتیجه فعالیت آن قسمت کم می شود در واقع این تزریق موجب فلج موقت عضلات ناحیه مورد نظر می شود که این امر باعث می شود خطوط ناشی از پرکاری عضلات آن ناحیه برطرف شود. انتخاب پزشک در نتیجه تزریق بوتاکس بسیار موثر می باشد دکتر بنفشه تمیزی متخصص پوست، مو و زیبایی در تزریق بوتاکس دارای تجربه و مهارت بالایی می باشد و در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیران قرار می دهند.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک و خطوط موجود بروی پوست صورت  پس از گذشت 3 تا 6 ماه  اثر خود را از دست می دهد و باید دومرتبه صورت گیرد. علاوه بر جوان سازی پوست تزریق بوتاکس کاربرد های دیگری هم دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است.

درمان تعریق زیر بغل و کف دست با بوتاکس

تزریق بوتاکس علاوه بر از بین بردن و رفع چین و چروک موجود بروی پوست صورت برای درمان تعریق زیر بغل و کف دست بسیار کاربرد دارد با استفاده از این روش به راحتی تعریق زیر بغل و کف دست کاهش می یابد. تزریق بوتاکس در زیر بغل و کف دست عوارض جانبی ندارد و ماندگاری این تزریق معمولا 6 تا یک سال می باشد.

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو و زیبایی
دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن متخصصین پوست ایران
عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

19 + 5 =