کاربرد تزریق ژل

کاربرد تزریق ژل

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل امروزه با توجه به اهمیت زیبایی کاربردهای بسیار زیادی دارد یکی از کاربردهای تزریق ژل برجسته سازی و حجیم نمودن لب ها است که امروزه در میان خانم های بسیار پرطرفدار است افرادی که دارای لب های باریک و کوچکی هستند خواستار انجام این کار می باشند. تزریق ژل باید در دوز و ناحیه مناسبی انجام گیرد تا پس از تزریق عدم تقارن و یا ناصافی در نقاط تزریق دیده نشود.

تزریق ژل در لب ها باید به اندازه ای باشد که پس از تزریق لب باسایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی را داشته باشد و بسیار برجسته و حجیم نشود.

کار برد تزریق ژل

تزریق ژل در خط خنده

یکی از روش های جوانسازی پوست صورت تزریق ژل در خط خنده است که با کمک این تزریق می توان آثار پیری و افتادگی پوست را برطرف نمود با افزایش سن در اثر از بین رفتن آلاستین که ماده پروتئینی است و به پوست یک حالت ارتجاعی می دهد خطوط و چین و چروکی بروی پوست ایجاد می شود. با تزریق ژل در نزدیک خط خنده خطوطی که در دور لب تا پایین بینی ایجاد می شوند را می توان از بین برد و ناحیه فرورفته را با سطح پوست هم سطح کرد. برای انجام این کار در ابتدا برای اینکه دردی در حین تزریق احساس نشود یک ژل بی حس کننده در ناحیه مورد نظر زده می شود و بعد از آن ژل های تزریقی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

تزریق ژل در زیر چشم

نواحی زیر چشم یکی از نواحی حساس صورت است که با افزایش سن به خوبی دستخوش تغییرات می شود و خطوط سطحی و عمیقی در زیر چشم و اطراف آن ایجاد می شوند که باعث از بین رفتن حالت شادابی چهره می شود و چهره فرد را پیرتر از حالت عادی نمایش می دهند. همچنین ممکن است گودی و فرورفتگی هایی زیر چشم مشاهده شود که این امر موجب می شود چهره خسته و غمگین بنظر برسد. با استفاده از تزریق ژل می توان خطوط ریز و درشت زیر چشم و اطراف آن را برطرف نمود و همچنین باعث رفع کبودی و تیرگی چشم شد و چهره را جوان و شاداب کرد .

برای پرکردن و رفع گودی زیر چشم تزریق ژل از روش هایی است که می توان از آن استفاده نمود و این مشکل را برطرف کرد و ظاهر زیبای را در چهره ایجاد نمود.

برخی از خدمات دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو و زیبایی
دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن متخصصین پوست ایران
عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا

About the Author

متخصص پوست ، لیزر موهای زائد ، متخصص پوست و مو
دکتر بنفشه تمیزی فر ، متخصص پوست ،مو ،زیبایی و لیزر ، عضو انجمن متخصصین پوست امریکا ، دارای بورد تخصصی ، نظام پزشکی 93454

ارسال پاسخ

2 × 5 =